למה ללמוד בצומת?
Why Study at Tzomet?
הסמכות בינלאומיות
ההכשרות המקצועיות של צומת מכינות את הסטודנטים לקראת הסמכות בינלאומית בתחומים טכנולוגיים שיש בהם ביקוש בכח אדם בארץ ובחו"ל.  הסמכות אלו מוכרות על ידי גורמים מקצועיים בכל העולם.    
מכוונים לשוק התעסוקה
צומת מעניק לסטודנטים הכשרות מקצועיות בתחומים המבוקשים בשוק התעסוקה, המאפשרות השתלבות בעבודה בצורה אופטמלית תוך זמן קצר. 
תוכניות התמחות - Internships
בצומת יודעים כי נדרש לא רק ללמוד ולדעת את החומר, אלא גם להתנסות בו ולצבור נסיון מעשי.  הקורסים של צומת כוללים שעות התמחות בחברות שונות כדי להקנות לסטודנטים גם נסיון מעשי.
איכות
בצומת מתמקדים באיכות ובמצוינות בכל התחומים, כולל צוותי הוראה, תוכניות לימוד ואיכות התלמידים. יש מבחני כניסה קפדניים וראיונות קבלה בהתאם לדרישות כל קורס. 
עזרה בהשמה
צומת מלווה את הבוגרים בהשתלבותם בשוק העבודה. צומת בנה מערך קשרים מקצועיים עם מעסיקים בעולמות ההייטק בארץ ובחו"ל ומפעיל אותם קשרים לסייע לבוגרים בהשמה.
נוחות
הקורסים של צומת מועברים בכיתה ונגישים גם אונליין בכל זמן ומכל מקום.  ניתן להשלים את השיעורים, לעיין ולחזור על החומר הנלמד.  הלימודים בצומת מאפשרים לסטודנטים לשלב את הלימודים עם עבודה, משפחה, לימודים אחרים. 
הוראה משולבת
הקורסים של צומת משלבים הוראה פרונטלית ולמידה עצמית. הלמידה העצמית כוללת קורסי העשרה נוספים המועברים אונליין ומהווים הרחבה והעמקה לידע הנרכש בקורס, מאחר ויכולת למידה עצמית ומיומניות ללמידה עצמית בשפה האנגלית הכרחיות לכניסה לעולם ההייטק.